آدرس موسسهتهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان خواجه نصیرطوسی، نرسیده به میدان سپاه ،روبروی کوچه طاهریان ، پلاک 219 (ساختمان شادی)واحد1 تلفن موسسه77615713-021   ، 77644804 - 021

اینستاگرام

راهنما

اخذ مشاوره در موسسه حقوقی افق روشن به دو شیوه حضوری و تلفنی صورت می گیرد .

مشاوره حضوری:

 برای اخذ مشاوره حضوری لازم است در روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 830 تا 1400 به دفتر موسسه مراجعه نمائید . برای مدیریت بهتر زمان توصیه می شود قبل از مراجعه بصورت تلفنی هماهنگی لازم را بعمل آورید.

          حق مشاوره در مراجعات حضوری 600،000 ریال می باشد.

 

 مشاوره تلفنی:

  1 - با کلیک بر روی گزینه " خرید اشتراک" به صفحه مربوط هدایت می شوید که لازم است بر روی گزینه "پرداخت" کلیک کرده و با تکمیل اطلاعات خواسته شده ،ادامه کار را برابر صفحات پیش رو انجام دهید .در صورت تکمیل فرایند درخواست ،همکاران ما برای هماهنگی و تنظیم وقت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

  2 - شما همچنین می توانید از طریق ربات تلگرامی موسسه به آدرسOfoghRoshaneSarbaz_ bot @ درخواست مشاوره خود را (برابر راهنمایی رباط انجام و پس از پرداخت حق مشاوره و تکمیل اطلاعات ) ثبت نمائید. در صورت تکمیل فرایند درخواست ، همکاران ما برای هماهنگی و تنظیم وقت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

        حق مشاوره تلفنی مبلغ 500،000 ریال می باشد.

 

  توجه

در هر دو حالت مشاوره تلفنی از طریق خرید اشتراک یا ربات تلگرامی ، می توانید مدارکی را که به دقیق تر شدن مشاوره کمک می کند ارسال نمائید.